हिमाली स्वरहरु – सृजनाका यात्राको चौथो बिसौनी सुनौ

सृजनाका यात्राको चौथो बिसौनी सुनौ

admin April 8, 2009 0


न्यूयोर्क शहरका नेपाली साहित्य प्रेमीहरू हरेक महिनाको पहिलो आइतबार कुनै साहित्य अनुरागीको घरमा जम्मा भएर आ-आफ्नो सृजनाहरू ,कथा कबिताहरू सुन्ने सुनाउने गर्छन.यो सृजनाका यात्राको चौथो बिसौनी परिता राज भन्डारीको निवास मा अप्रैल ५ मा सम्पन्न भएको थियो.उक्त बिसौनीमा निम्न साहित्य प्रेमीहरुले आफ्नो रचना सुनाउनु भएको थियो.~-)मधु बन पौडेल (कथा),बिनोद रोक्का ,भारती गौतम,गीता खत्री,सीता खरेल,नीलम कार्की”निहारिका”(कथा),सरोज अर्याल(कथा),राम चन्द्र थापा,पुनम काफले,अनुराग शर्मा,पुष्पा गौतम,कमला प्रसाई ,शारदा क्षत्री ,राजेन्द्र श्रेष्ठ,रयान श्रेष्ठ,बिद्या बिमल बराल,हिमाशु कुंवर,परिता राज भण्डारी,सहदेव पौडेल,पूज्यता राज भण्डारी,अमर अधिकारी र ज्योति पौडेल .सृजनाका यात्रामा प्रस्तुत रचना जस्ताको त्यसतै यहाँ सुन्नुहोला ..
कथाहरु सुनना कथा संसार मा क्लिक गर्नुहोला.
धन्यबाद.
नेपाली अनलाइन रेडियो
हिमाली स्वरहरू
न्यूयोर्क

Share

Leave A Response »