हिमाली स्वरहरु – साहित्यकार कृष्ण प्रसाद पराजुलीको सम्मान कार्यक्रम

साहित्यकार कृष्ण प्रसाद पराजुलीको सम्मान कार्यक्रम

admin February 25, 2010 0


अन्तरास्ट्रिय नेपाली समाज न्यु योर्क च्याप्टरले आयोजना गरेको साहित्यकार कृष्ण प्रसाद पराजुलीको सम्मान कार्यक्रममा च्याप्टरकी अध्यक्ष ज्योति पौडेल,डा.तारा निरौलाले साहित्यकार पराजुलीको व्यक्तित्वको बारेमा चर्चा गर्नु भयो.परिता राज भण्डारी,गीता खत्री,पुनम काफ्ले,बिनोद रोका,अनन्त रिसाल लगाएतले आफ्नो आफ्नो रचना सुनाउनु भयो.संयुक्त रास्ट्र संघका लागि नेपाली राजदुत ज्ञान चन्द्र आचार्य कार्यक्रको प्रमुख अतिथि हुनुहुन्थो!सम्मान समारोहमा साहित्यकार पराजुलीकी धर्मपत्नी ,छोरा,नाति,बुहारीको पनि उपस्थिति थियो..अधिकारको कार्यालयमा आयोजित कार्यक्रममा न्यु योर्कका साहित्यप्रेमीहरुको उपथिती थियो..हाम्रा कार्यक्रमहरु सुन्नुहोस www.nepaliradio.org मा

Share

Leave A Response »