हिमाली स्वरहरु – गायक कन्हैया सिंहको सांगीतिक आरोह अवरोह सुनौ

गायक कन्हैया सिंहको सांगीतिक आरोह अवरोह सुनौ

admin July 26, 2010 0


आरोह अवरोहमा  आज हामी नेपाली सुगम संगीतका गायक कन्हैया सिंह संग उहाको सांगीतिक जीवनको आरोह अवरोह संगै उहालेनै गाउनु भएको  सुमधुर संगीतहरु सुन्ने छौ|गायक सिंह संग हिमाली स्वरहरुको भेट न्यु योर्कमा भएको थियो जुलाई महिनाको २५ तारीखको दिनमा|उहा आफ्नो नया सांगीतिक कोशेली “आलाप”को प्रचार प्रसार गर्दै हुनुहुन्छ |उक्त गीति अल्बमको बिक्रिबाट उठेको रकम नेपालको एक बृदाश्रममा  दिने योजना रहेको हामीलाई बताउनु भएको छ |गायक सिंहको “आलाप” अल्बमको  शुभकामा सहित सुनौ उहासंग गरिएको यो सांगीतिक भलाकुसारी!
नेपाली अनलाईन रेडियो हिमाली स्वरहरुको सांगीतिक प्रस्तुति आरोह अबरोह र आफ्नो सल्लाह र सुझाबहरु लेखि पठाउनुहोस|


Sahadev  Poudel
कार्यक्रम निर्माता/प्रस्तोता
Himali Sworharu
www.nepaliradio.org
Youtube.com/NepaliTV

फोटो फेसबुकबाट साभार
New York

Share

Leave A Response »