हिमाली स्वरहरु – १४५औ शृंखलामा सुन्नुहोस तेस्रो प्रेममय कविता उत्सब

१४५औ शृंखलामा सुन्नुहोस तेस्रो प्रेममय कविता उत्सब

admin February 17, 2011 0


तेस्रो प्रेममय कविता उत्सबमा स्वागत छ
बिगत तिन बर्षदेखी नियमित रुपमा भ्यालेन्टाइन्स डेको अवसर पारेर न्युयोर्क वाट प्रशारण भईरहेको नेपाली रेडियो हिमाली स्वरहरुले यही फेब्रुवरी १४ तारिकको दिन न्युयोर्कको कुईन्स लाइब्रेरीमा प्रेममय कबिता उत्सबको आयोजना गर्यो। करिब दुई दर्जन भन्दा बढि कबि एवं कबियत्रीहरुले नेपाली र अंग्रेजीमा आ आफनो कबिता बाचन गरेका थिए । मुलत श्रङ्गारमा रहेर बाचन गरिएका कबितामा वालबालिका देखी सबै उमेरका कबि एवं कबियत्रीहरुको उपस्थिति रहेका थियो । सो अवसरमा बिभिन्न कबि एवं   कबियत्रीहरुका कृतिहरु एक अर्कालाई उपाहार दिएको थियो ।

सो अवसरमा नारायण श्रेष्ठ, बिकाश बिष्ठ, ज्योति पौडेल, पुनम काफ्ले, गीता खत्री, बिष्णुप्रसाद पौडेल, सीता खरेल, रोमन अधिकारी, युयुत्सु शर्मा ,कमला प्रसाई, बिनोद रोका, देबेन्द्र सम्माहाम्फे, मोहनी सैजु, बुद्ध चेम्जोंग, अभय ढुङ्गेल, आङजाम्बु शेर्पा, रोल्फ स्टंग, म्यारियमा रोजास, डैरी ग्लोरिया, बीरेन्द्र मान्नधर,बिरेन्द्र लाबुंग लिम्बु, सहदेब पौडेल लगायतका कवि एवं कवियत्रीहरुले कविता वाचन गरेका थिए भने इमेल र फोन मार्फत  हरी मानन्धर,कोमल मल्ल,बिमल ओझा,किशन पौडेल,एकराज गौतम,गोबिन्द गिरी “प्रेरणा”,ज्ञानेन्द्र गदाल,रामहरी पौडेल,राजिब  कुँवर,सानु घिमिरे,शवन अभिनिंगोले आफ्नो रचना हरु प्रेषित गर्नु भएको थियो|
कविता बचनमा सघाउनु भएको छ आस्था तुलाधरले|

तपाईलाई यो प्रेममय कविता उत्सब कस्तो लाग्यो आफ्नो प्रतिक्रिया लेखि पठाउनुहोस|

nepaliradio@gmail.com मा
प्रेममय कविता उत्सब डाउनलोड गरेर सुन्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस

Happy Listening!
Sahadev Poudel
Producer/Creator
Himali Sworharu-Action Through Communication
New York City
(We would like to invite you to listen Himali Sworharu-Nepali Online Radio
also Please join us on FaceBook, watch our  YouTube Channel and follow us on Twitter)


Share

Leave A Response »