हिमाली स्वरहरु – साहित्य समाज ब्रुनाईको शुभ कामना कार्यक्रम सम्पन्न

साहित्य समाज ब्रुनाईको शुभ कामना कार्यक्रम सम्पन्न

admin April 17, 2011 0
साहित्य समाज ब्रुनाईको शुभ कामना कार्यक्रम सम्पन्न
ब्रुनाई १६ अप्रिल २०११, विश्व नेपाली साहित्य महासङ्घ संग सम्बद्ध प्रवासी नेपाली साहित्य समाज बेलायत ब्रुनाईले शुभकामना कार्यक्रम भब्यताका साथ सम्पन्न गर्यो ।
नयाँ बर्ष २०६८ लाई स्वागत गर्न ब्रुनाईको सेरिया स्थित साहित्य समाजले आयोजना गरेको साहित्यिक कार्यक्रममा ब्रुनाईका राजधानी जिआरयु सेरिया लगायतका स्रष्टाहरुको सहभागिता थियो । उक्त कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि राजेश थापाबाट दियो प्रज्वलन गरेर शुरुवात भएको थियो ।
नेपाली राष्ट्रिय गानामा सबैले उठेर सम्मान ब्यक्त गरे लगतै उपस्थित सबैलाई समाजको तर्फबाट उपाध्यक्ष विश्वास दीप तिगेलाले स्वागत मन्तब्य राखेका थिए । कार्यक्रमलाई  प्रमुख अतिथि अतिथी उषा लिम्बु, गोपिलाल लिम्बु, इन्द्र गुरुङ, सन्त आङदेम्बे, बलबहादुर लिम्बु लगायतले सम्बोधन गर्नु भएको थियो । महेश वनेम, हिमकला राई, जनमाया तेम्बे, इन्द्र गुरुङ, कल्पना, मेधावी, मलियाना, श्रृति लिसा लगायत डेढ दर्जज स्रष्टाहरुले आ-आफ्नो सिर्जना बाचन गरेका थिए ।
कार्यक्रममा गायक किसन राई र सुनिता लिम्बुले मिठो स्वरमा आ-आफ्नो गीत प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।
स्मरण रहोस, साहित्य समाज वेलायती सेनामा कार्यरत लाहुरे दाजुभाई दिदीबहिनीको प्रतिनिधिमुलक संस्था हो । यस समाजले गतबर्ष विश्व ब्यापी खुल्ला अडियो गजल प्रतियोगिको आयोजना गरेको थियो भने उक्त प्रतियोगितामा विश्वभरबाट १७७ वटा गजलहरुको सहभागिता थियो र यसबर्ष पनि सहआयोजकको रुपबाट विश्वब्यापी खुल्ला अडियो कविता प्रतियोगिता संचालन गरिरहेको छ । प्रतियोगितामा सहभागिताको लागि आफ्नो मौलिक कविता आफ्नै आवाजमा रेकर्ड गरेर समाजको इमेल pravasisamaj@googlemail.com मा पठाउनु पर्नेछ । समाजले प्रत्येक बर्ष प्रभात पुरस्कार तथा सम्मान लगायत विभिन्न सामाजिक कल्याणका कामहरु गर्दै आएको छ ।
संस्थाको बारेमा विस्तृत जानकारी दिदै नयाँ बर्षको शुभ कामना ब्यक्त गर्दै समाजका अध्यक्ष सुरेन्द्र इङनामले सभाको विर्षजन गर्नुभएको थियो । कार्यक्रमलाई समाजका सहसचिव नयन लिम्बुले संचालन गर्नुभएको थियो ।
(Received on Email)


Share

Leave A Response »