हिमाली स्वरहरु – Darshan Rauniyar Running for US Congress and Need Your Help

Darshan Rauniyar Running for US Congress and Need Your Help

admin August 19, 2011 0

Campaigning Locally:वाशिंगटन राज्यमा बसोबास गर्नु हुने नेपाली मुलका अमेरिकी दर्शन रौनियार चन्दा (डोनेसन) संकलन अभियानमा आज भोली अमेरिकाको बिभिन्न राज्यहरुको भ्रमणमा हुनुहुन्छ|Darshan Rauniyar is running for Congress in Washington’s 1st Congressional District to represent the people of Washington State.So he is asking to all Nepali people to support to his campaign financially and morally.रिजवूड नेपाली समाजका नेपाली परिवारहरु,ज्याक्सन हाइट्स मा आयोजना भएका बिभिन्न कार्यक्रमहरुमा उपस्थित हुनुहुन्थ्यो|दर्शन रौनियार संग गरिएको बिसेष कुरकानी हिमाली स्वरहरुको साप्ताहिक शृंखलाको एउटा कुरामा आउदै छ|

भिडियो/ तस्बिर सहदेव


Share

Leave A Response »