हिमाली स्वरहरु – बि .पी. स्‍मृति दिवस कार्यक्रम को निमन्त्रणा

बि .पी. स्‍मृति दिवस कार्यक्रम को निमन्त्रणा

admin July 6, 2012 0

बि .पी. स्‍मृति दिवस कार्यक्रम को निमन्त्रणा !!!!

जन नायक स्वर्गिय बिपी कोइरालाको संझनामा यस् च्याप्टरको आयोजना हुने बिपी स्‍मृति दिवस कार्यक्रममा सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाई दिदिबहिनीहरु, नेपाली समुदाय संग सम्बन्धित संघ संस्था का सदस्य पदाधिकारीहरु, बिभिन्न कलेज युनिभर्सिटी मा अध्ययनरत विद्यार्थी तथा सुचनासंचार क्षेत्रमा कार्यरत सम्पूर्ण संचारकर्मी साथी हरु को निम्नि मिति, समय र स्थानमा सादर उपस्थिती को लागि नेपाली जनसम्पर्क समिती अमेरिका-भर्जिनिया च्याप्टर परिवार हार्दिक अनुरोध गर्दछौं ।

मिती: Saturday, July 21, 2012
समय : विहान को १0.00 बजे देखी १.०० बजे सम्म !!!
स्थान: Oakton Library
10304 Lynnhaven Place
Oakton, VA 22124-1785

आयोजक
नेपाली जनसम्पर्क समिती अमेरिका-भर्जिनिया च्याप्टर परिवार

Share

Leave A Response »